İşletmenizin Neye İhtiyacı Varsa

Biz Sizin İçin Tedarik Ederiz

Bilgi Almak İçin
0 212 665 65 15
ya da Formu Doldurun

Beğendikler Yapı Malz. San.Ve Tic .Ltd. Şti.

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Belki de başarılarımızın yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da ileriye taşımak ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Beğendikler ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor, ve kendi alanında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli İnovasyon Kullanıyoruz.”

Odaklandık ;tecrübelerimizi’de işimizin içine katarak yanımıza Yeni gelişen Google , Multimedya , Whatsup satış teknolojilerini’de kullanarak en uygun ürünleri en uygun fiyata , Siz değerli müşterilerimize tedarik etmeye çalışıyoruz ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.
Belki hiç bir Yapı Malzemeleri firmasının yapmadığı kadar çok web teknolojileri ve e-satış gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için , amaçlarına uygun ürün kullanımını arttırmak için sürekli araştırıyoruz.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz.Tedarik sürecinde Hız faktörünün önemini en ön planda tutarak,Müşterilerimizin Projelerinde satıştan teslimata en son noktasına kadar çözüm ortağı olmayı istiyoruz.Amaçları ve Hedefleri ilgili doğru malzemeleri tavsiye ediyoruz.Müşterilerimize bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
Hizmet verdiğimiz Müşteri hangi sektörde olursa olsun,Hizmet ve satış sonrası başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Tüm Müşterilerimiz için iş akışını düzenliyor ve tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Biz Beğendikler Ekibi olarak Sizler için ,kendimizi geliştiriyor,çok çalışıyor,bahanelerle değil çözümler üreterek işimizi severek ,Tecrübemizi ve teknolojiyide yanımıza alarak sizler ile beraber büyüyeceğimize inanıyoruz.Yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Daha iyi yarınlara Sizler ile beraber. Sevgi ve SAYGILARIMIZLA